|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Infomaker
2003-01-28 08:14:46
|
5
|
Köszi a választ!
Majd lemérem, asszem 6 vagy 8 db. üveg van benne, olyan 20*30cm -esek.
Amúgy mit tudsz arról, hogy földszinti lakást nem biztosítanak, csak ha rács van az erkélyen?
Üdv.:
Infomaker |
|
Előzmény:
 |
a1967
2003-01-27 23:29:25
|
4
|
Szia Infomaker!
A belátásvédő fóliákról egyet mindenképen tudnod kell mielött egy lépést is tennél feleslegesen: nappali körülmények (fényviszonyok) között a fólia mindíg arra az oldalra nyújt belátásvédelmet, amerre a kisebb fény van vagyis ahol sötétebb van. Amennyiben a védendő helyiségben este felkapcsolod a világítást, akkor a folyosóról lehet majd belátni és te a lakásból a tükröző felületet látod. Lehetőség van még a tökéletesebb belátásvédelem eléréséhez, hogy fényszórókat - fényvetőket alkalmazzál, így a külső területen nagyobb lesz a fény és kevésbé lehet majd belátni.
Az ajánlathoz méretre (kerettől - keretig) és darabszámra lenne szükségem.
A katedrálüvegre nehezen, de fel lehet rakni a belátásvédő fóliát. A sík felület amit említettél az nem tökéletesen sík felület. Ez egy relatív sík felület, mert az üveg másik oldalához hasonlítottad. Erre a felületre a biztonsági fólia nem ragasztható fel, mert a mélyedésekből a vastagsága által kirugja magát.
Kiszállás kb. 5.000 Ft.
Várom a méreteket!
Thomy Folia
www.thomyfolia.hu
Powered by LLumar
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|