|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
bobomami
2003-01-27 19:44:34
|
1
|
Egy db macskakiszolgáló jelentezik!
Rabszolgatartóm egy hamuszürke alapon tigriscsikos macs. Kb. 3 éves, ivartalanitott nőstény. Kerti, de bejáró macska, ami azt jelenti, hogy bent éjszakázik, de napközben, ha akar, kimehet. Ha nem gondolja jól meg a dolgot, kint is ragad, mert mi elmegyünk dolgozni.
Utcacica volt, kb. 3 hónapos korában gurult be a kapu alatt, felült a nyakamba, és igy kiszolgáló személyzetet szerzett magának.
A lakásban hivatalosan csak a szőnyegen és a kosarában fekhet, ezért több jő képet csináltam már róla, amint hanyatt fekszik a fotelben.
Mivel béna vagyok, képet nem tudok felrakni, de majd egyszer megkérek valakit, hogy csináljon nekem is egy képtárat. |
|
Előzmény:
 |
Dunka
2003-01-27 09:51:28
|
0
|
| Bocsánat a :nincs címe-ért. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|