|
|
|
|
 |
jerke
2003-01-28 09:05:38
|
7
|
"érdekes, én például azt sem tudom, a következők mit jelentenek: magyar, zsidó, arab, cigány, román, szlovák... "
Nem baj, egy másik topicban megvitathatjuk.
Én most a politikai fogalmakat szeretném definiálni.
Már láttam ilyen topicot, de mindegyik befulladt.
Az is jó, ha mutattok egy linket, vagy egy könyvet.
Köszike |
|
A hozzászólás:
 |
Demim úr
2003-01-27 09:34:11
|
0
|
érdekes, én például azt sem tudom, a következők mit jelentenek: magyar, zsidó, arab, cigány, román, szlovák...
0000 |
|
Előzmény:
 |
jerke
2003-01-27 09:28:21
|
-
|
Olyan buta vagyok, nem tudom mit jelentenek ezek:
baloldali,
jobboldali,
szocialista,
szociáldemokrata,
konzervatív,
népi,
urbánus,
stb.
Az is érdekes volna, hogy az egyes pártok szemszögéből mit jelentenek ezek a fogalmak?
PL. az mszp számára a szocialista-szociáldemokrata átmenet.
Minden hozzászólást szívesen fogadok!
Ha valamit kifelejtettem, az is jöhet! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|