|
|
|
|
 |
Turulmadár
2003-01-27 10:06:19
|
3
|
| Ezek mind nagyon rugalmas jelentéstartalmú fogalmak: a szövegkörnyezettől & a használótól függően mindegyik jelentheti azt, hogy "szeméttolvajcsürhe", de azt is, hogy "istenkirálycsászárság". ;)) |
|
 |
mpd
2003-01-27 09:44:50
|
1
|
| És azt tudod, a jerke mit jelent? |
|
 |
Demim úr
2003-01-27 09:34:11
|
0
|
érdekes, én például azt sem tudom, a következők mit jelentenek: magyar, zsidó, arab, cigány, román, szlovák...
0000 |
|
A hozzászólás:
 |
jerke
2003-01-27 09:28:21
|
-
|
Olyan buta vagyok, nem tudom mit jelentenek ezek:
baloldali,
jobboldali,
szocialista,
szociáldemokrata,
konzervatív,
népi,
urbánus,
stb.
Az is érdekes volna, hogy az egyes pártok szemszögéből mit jelentenek ezek a fogalmak?
PL. az mszp számára a szocialista-szociáldemokrata átmenet.
Minden hozzászólást szívesen fogadok!
Ha valamit kifelejtettem, az is jöhet! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|