Keresés

Részletes keresés

zsuzsa Creative Commons License 2003-01-26 19:51:47 21
Nem akarom lebeszélni, de jobb ha tudja, hogy egy idő után komolyabb lakóalkalmatosság kell neki és a megfelelő hőmérséjletre is figyelni kell.
A kosztolása kétségtelenül egyszerü, nem kell neki teszemazt csótányokat tenyészteni és egy család hütőjében megtalálható a leguán alapmenüje.

A hozzászólás:
Weyoun 13 Creative Commons License 2003-01-26 16:33:18 20
Én nem nevezném költségnek azt a pár zöldséget, amit megeszik, inkább helyigényes mint költséges szvsz.
Ne beszéld le szegényt! :) Igaz, hogy nagyra nő, de nincs vele sok gond és nagyon aranyos. :)
Előzmény:
zsuzsa Creative Commons License 2003-01-26 13:30:10 19
De vannak jopofa sisakos kameleonok meg egy szep alligatorteknös is.

Piszeorrucicus : a zöld leguan költséges hobbi, mert olyan nagyra nö. Az enyém még csak 2,5 eves de mar meglehetösen meretes joszag. Viszont minden mas szempontból könnyü vele.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!