|
|
|
|
 |
zsuzsa
2003-01-26 19:51:47
|
21
|
Nem akarom lebeszélni, de jobb ha tudja, hogy egy idő után komolyabb lakóalkalmatosság kell neki és a megfelelő hőmérséjletre is figyelni kell.
A kosztolása kétségtelenül egyszerü, nem kell neki teszemazt csótányokat tenyészteni és egy család hütőjében megtalálható a leguán alapmenüje.
|
|
A hozzászólás:
 |
Weyoun 13
2003-01-26 16:33:18
|
20
|
Én nem nevezném költségnek azt a pár zöldséget, amit megeszik, inkább helyigényes mint költséges szvsz.
Ne beszéld le szegényt! :) Igaz, hogy nagyra nő, de nincs vele sok gond és nagyon aranyos. :) |
|
Előzmény:
 |
zsuzsa
2003-01-26 13:30:10
|
19
|
De vannak jopofa sisakos kameleonok meg egy szep alligatorteknös is.
Piszeorrucicus : a zöld leguan költséges hobbi, mert olyan nagyra nö. Az enyém még csak 2,5 eves de mar meglehetösen meretes joszag. Viszont minden mas szempontból könnyü vele. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|