Keresés

Részletes keresés

Weyoun 13 Creative Commons License 2003-01-26 16:33:18 20
Én nem nevezném költségnek azt a pár zöldséget, amit megeszik, inkább helyigényes mint költséges szvsz.
Ne beszéld le szegényt! :) Igaz, hogy nagyra nő, de nincs vele sok gond és nagyon aranyos. :)
A hozzászólás:
zsuzsa Creative Commons License 2003-01-26 13:30:10 19
De vannak jopofa sisakos kameleonok meg egy szep alligatorteknös is.

Piszeorrucicus : a zöld leguan költséges hobbi, mert olyan nagyra nö. Az enyém még csak 2,5 eves de mar meglehetösen meretes joszag. Viszont minden mas szempontból könnyü vele.

Előzmény:
Manó Creative Commons License 2003-01-26 00:05:50 17
Kassák LAjos utca, de most nincs bent egy darab se

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!