|
|
|
|
 |
zsuzsa
2003-01-26 13:30:10
|
19
|
De vannak jopofa sisakos kameleonok meg egy szep alligatorteknös is.
Piszeorrucicus : a zöld leguan költséges hobbi, mert olyan nagyra nö. Az enyém még csak 2,5 eves de mar meglehetösen meretes joszag. Viszont minden mas szempontból könnyü vele. |
|
A hozzászólás:
 |
Manó
2003-01-26 00:05:50
|
17
|
| Kassák LAjos utca, de most nincs bent egy darab se |
|
Előzmény:
 |
Weyoun 13
2003-01-25 22:09:07
|
16
|
Hol van ez a Tryonix?
A legolcsóbb helyen ahol eddig láttam ott 12500 volt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|