Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-01-24 16:20:18 57
Van ilyen profi, bolti is. A kaidan arulja es van persze melle agy szoftver. Sajna a felbontas az mindig keves lesz foleg a kep kozepe tajan. Jateknak nem rossz. En valami olyasmit tudnek elkepzelni ami vizszintesen noveli a latoszget (persze a felbontas akkor is keves). Azt anamorph-nak hijjak es regen mozifilmenel hasznaltak.
Előzmény:
lotht Creative Commons License 2003-01-24 15:59:18 56
Nem rossz...
Persze az ötletre gondoltam. :(
Lehet, hogy egy nagyobb pixelszámú kamerával jobb eredmény érne el, az ősöreg Agfa mindössze 1600 pixelt tud.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!