Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Csabi7777777 Creative Commons License 2003-01-21 13:23:37 63
fotoman!
Csak ajánlani tudom ebben a kategóriában és árban jelenleg az EOS-hoz nincs jobb választás!
Előzmény:
fotoman_EOS Creative Commons License 2003-01-21 12:03:01 61
Sziasztok,

Akarok venni egy Canon 28-135 3.5-5.6 IS USM obit.
Több helyen utánnaolvastam, elég jó obinak tarják, de olyan ismerősöm nincs akinek lenne ilyene és első kézből tudna infóval szolgálni.
Közületek van valakinek tapasztalata ilyen obival?

Üdv.

Zoli

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!