|
|
|
|
 |
papugaja
2003-01-29 10:53:40
|
190
|
| Csak az autofokusz nem barátkozik a lineáris polárral, a ttl (lencsén keresztüli fénymérés) elbírja, sőt nem kell foglalkoznod a blendekorrekcióval sem. |
|
A hozzászólás:
 |
Koen_brader
2003-01-21 03:52:08
|
189
|
| Roviden: cirk pol-t vegyel, a lin pol megzavarja a TTL kamerakat. |
|
Előzmény:
 |
pasd
2003-01-18 23:12:37
|
188
|
Azzal tisztában vagyok, hogy milyen a sima polárszűrő felépítése, de milyen a cirkuláris? Melyiket ajánlanátok kültéri felvételekhez, ha csak az egyiket akarom megvenni?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|