Keresés

Részletes keresés

papugaja Creative Commons License 2003-01-29 10:53:40 190
Csak az autofokusz nem barátkozik a lineáris polárral, a ttl (lencsén keresztüli fénymérés) elbírja, sőt nem kell foglalkoznod a blendekorrekcióval sem.
A hozzászólás:
Koen_brader Creative Commons License 2003-01-21 03:52:08 189
Roviden: cirk pol-t vegyel, a lin pol megzavarja a TTL kamerakat.
Előzmény:
pasd Creative Commons License 2003-01-18 23:12:37 188
Azzal tisztában vagyok, hogy milyen a sima polárszűrő felépítése, de milyen a cirkuláris? Melyiket ajánlanátok kültéri felvételekhez, ha csak az egyiket akarom megvenni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!