|
|
|
|
 |
Derek
2003-01-18 21:04:47
|
84
|
"Folytathatnónk úgy is, hogy mára Orbán Viktor a polgárok miniszterelnökévé lépett elő.
Ez már magánvélemény: Megérdemlik!"
Csak szeretne. A magyarorszagi polgarsag a szo politologiai ertelmeben ami ugy kb Marx,Max Weber es hasonlo irogato emberek ota eleg jol definialhato fogalom, azok bizony leginkabb a komenista MSZP-re es a hazatlan bitang SZDSZ-re szavaznak.
Mert a polgar az leginkabb liberalis demokraciat es kapitalizmust akar.Az az o kozege.
A polgarsag az tarnsznacionalis ugyanugy ahogy az altaluk kizsakmanyolt proletariatus, ezert is ertik meg egymast eleg jol,igaz idonkent osszezordulnek de azert egesz jol kijonnek egymassal az osztalyharcz menten.Mivel a ketto kolcsonosen feltetelezi egymast, mert egyik sem lehet meg a masik nelkul. |
|
A hozzászólás:
 |
myprint
2003-01-18 19:56:26
|
81
|
Folytathatnónk úgy is, hogy mára Orbán Viktor a polgárok miniszterelnökévé lépett elő.
Ez már magánvélemény: Megérdemlik! |
|
Előzmény:
 |
armagnac
2003-01-18 19:51:03
|
80
|
Off
Csak az Orbán Viktor volt miniszterelnök idejében pánikoltak nagyon a hívek a megszólítás miatt.
Lehet, hogy ez kortünet. Vele párhuzamosan jelentek meg a "dr. Medgyessy Péter miniszterelnök-jelölt" megnevezések, no meg a "ki tudja jobban leírni a nevét" verseny. Mára: Medgyessy Péter Miniszterelnök Úr, a Magyar Köztársaság Kormányának feje lett belőle. Akit árulózni minimum bűncselekmény. Ez van. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|