|
|
|
|
 |
bullseye
2003-04-22 20:14:41
|
103
|
emlékszem még olyasmire a (legutóbbi) választások utánról, hogy a Fidesz egyik keze követelte, hogy Orbán Viktort - ahogy az ki is jár neki - továbbra is miniszterelnök úr-nak titulálják, a másik pedig az éppen megválasztott miniszterelnököt csak és kizárólag d209-es elvtársnak tudta hívni...
na de hátha beugranak ide, vagy egy testvértopicba, és kikúrálódnak! |
|
 |
Amocsok
2003-01-18 21:44:28
|
88
|
Legyen off.
Valóban.
Párhuzamosan is futott a dolog. De a pömpikézésért szerintem csak viszont reagáltak a komcsik.
Most meg én perlekedek szinte naponta a becsületes megszóllíttatásomért. : )
Egyesek csak akkor érzik jól magukat, ha vélt szellemi fölényüket ilyen bugyuta névferdítésekben élhetik ki. Társadalmi veszélyessége alacsony szintű.
Emlékszem, mikor a fél ország, de minimum 2 millió ember Viktorozott, itt a fórumon egyesek vérig sértődtek, hogy a komcsik Viktoroznak. No akkor megtanultam egy életre: Orbán Viktor volt miniszterelnök. Medgyessy Péter pedig miniszterelnök, és valóban a Magyar Köztársaság Kormányának jelenlegi feje. És csak úgy nem árulózom le, ahogy Orbán Viktor volt miniszterelnököt sem. |
|
 |
edoo
2003-01-18 20:16:59
|
82
|
| Szabálysértésért kapott figyelmeztetés/azaz ejnye-ejnye/ L.Dávid, nem M.P. jelentette fel, az állami gépezet indult be. |
|
 |
myprint
2003-01-18 19:56:26
|
81
|
Folytathatnónk úgy is, hogy mára Orbán Viktor a polgárok miniszterelnökévé lépett elő.
Ez már magánvélemény: Megérdemlik! |
|
A hozzászólás:
 |
armagnac
2003-01-18 19:51:03
|
80
|
Off
Csak az Orbán Viktor volt miniszterelnök idejében pánikoltak nagyon a hívek a megszólítás miatt.
Lehet, hogy ez kortünet. Vele párhuzamosan jelentek meg a "dr. Medgyessy Péter miniszterelnök-jelölt" megnevezések, no meg a "ki tudja jobban leírni a nevét" verseny. Mára: Medgyessy Péter Miniszterelnök Úr, a Magyar Köztársaság Kormányának feje lett belőle. Akit árulózni minimum bűncselekmény. Ez van. |
|
Előzmény:
 |
Amocsok
2003-01-17 23:02:00
|
28
|
Hát?
Nem sok ilyesmit olvasok, hogy köztársasági elnök, meg hogy miniszterelnök. Nekem egyébként a Kádár János Kádár János, a Göncz Árpád Göncz Árpád, a Boross Péter Boross Péter, a Horn Gyula Horn Gyula. Így szoktam meg akkoriban. Csak az Orbán Viktor volt miniszterelnök idejében pánikoltak nagyon a hívek a megszólítás miatt. Hát ezér.
Akkor most beteg vagyok? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|