|
|
|
|
 |
suto
2003-01-18 20:42:23
|
83
|
| Rendben. Még véletlenül sem akarok senkit sem indokolatlanul orbánfóbnak titulálni. Örülök, ha te nem vagy az. |
|
A hozzászólás:
 |
kis pimasz
2003-01-18 19:38:58
|
79
|
Már megbocsáss!
Én nem gyaláztam Orbánt, hanem megírtam róla azt, amit én valóságként élek/éltem meg vele kapcsolatban. Azt sem gondolom, hogy véleményemmel egyedül lennék.
A véleményemet annak indoklásául tettem közzé, hogy nem félek tőle "irracionális módon", hanem csupán mélységesen megvetem, ezért akkor lássam, amikor a hátam közepét. |
|
Előzmény:
 |
suto
2003-01-18 09:18:20
|
57
|
Kis pimasz!
Már megint Orbánt gyalázod, úgy látszik, nem bírod ki anélkül. Nem elég neked ehhez a többi topik?
A fóbia nemcsak irracionális félelmet jelent, hanem irracionális irtózatot, gyűlöletet is.
Az ötmillióval kapcsolatban azt mondom neked: ha a szánalmat és megvetésedet azokra is kiterjeszted, akik Orbánnal szimpatizálnak vagy a pártjára szavaztak, az bizony az orbánfóbia jele. Ennyit a tízmilliárd legyes hasonlatodról.
Amocsok kevésbé tűnik nekem orbánfóbnak, mint te. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|