Keresés

Részletes keresés

suto Creative Commons License 2003-01-18 20:42:23 83
Rendben. Még véletlenül sem akarok senkit sem indokolatlanul orbánfóbnak titulálni. Örülök, ha te nem vagy az.
A hozzászólás:
kis pimasz Creative Commons License 2003-01-18 19:38:58 79
Már megbocsáss!
Én nem gyaláztam Orbánt, hanem megírtam róla azt, amit én valóságként élek/éltem meg vele kapcsolatban. Azt sem gondolom, hogy véleményemmel egyedül lennék.
A véleményemet annak indoklásául tettem közzé, hogy nem félek tőle "irracionális módon", hanem csupán mélységesen megvetem, ezért akkor lássam, amikor a hátam közepét.
Előzmény:
suto Creative Commons License 2003-01-18 09:18:20 57
Kis pimasz!

Már megint Orbánt gyalázod, úgy látszik, nem bírod ki anélkül. Nem elég neked ehhez a többi topik?

A fóbia nemcsak irracionális félelmet jelent, hanem irracionális irtózatot, gyűlöletet is.

Az ötmillióval kapcsolatban azt mondom neked: ha a szánalmat és megvetésedet azokra is kiterjeszted, akik Orbánnal szimpatizálnak vagy a pártjára szavaztak, az bizony az orbánfóbia jele. Ennyit a tízmilliárd legyes hasonlatodról.

Amocsok kevésbé tűnik nekem orbánfóbnak, mint te.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!