Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-01-18 00:33:43 12
En azert vigyaznek az Ujotthonnal... Olvass bele a Kerulendo kivitelezok topicba!
Előzmény:
tibo3292 Creative Commons License 2003-01-17 21:45:58 11
Nem reklám, csak tapasztalat:

1., Rettentő kellemes csalódás volt egy beszélgetés az FHB-nál az ügyintézővel. Figyelmesek (a feleségem szemébe sütött a nap, a b.őr pedig pattant és elhúzta a reluxát...), korrektek voltak. Komolyan mondom felüdítő volt!

2., Legalább ilyen kellem csalódás volt az UjOtthon Centrum. (www.ujotthon.hu)
Korrekt ügyintéző, sok lakás megfizethető árak.
Valamint a Hitelcenterükben minden ügyintézést átvállalnak, nem csekély, de reális 2%-ért.

Úgy fest mi az ÚjOtthonnál fogunk próbálkozni.

Ha van valami fejlemény, szólok.

Tibo

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!