|
|
|
|
 |
armagnac
2003-01-18 19:51:03
|
80
|
Off
Csak az Orbán Viktor volt miniszterelnök idejében pánikoltak nagyon a hívek a megszólítás miatt.
Lehet, hogy ez kortünet. Vele párhuzamosan jelentek meg a "dr. Medgyessy Péter miniszterelnök-jelölt" megnevezések, no meg a "ki tudja jobban leírni a nevét" verseny. Mára: Medgyessy Péter Miniszterelnök Úr, a Magyar Köztársaság Kormányának feje lett belőle. Akit árulózni minimum bűncselekmény. Ez van. |
|
 |
suto
2003-01-17 23:12:15
|
31
|
| Ha ez a dolog csak szimplán nem tetszik neked, attól még nem vagy orbánfób. |
|
A hozzászólás:
 |
Amocsok
2003-01-17 23:02:00
|
28
|
Hát?
Nem sok ilyesmit olvasok, hogy köztársasági elnök, meg hogy miniszterelnök. Nekem egyébként a Kádár János Kádár János, a Göncz Árpád Göncz Árpád, a Boross Péter Boross Péter, a Horn Gyula Horn Gyula. Így szoktam meg akkoriban. Csak az Orbán Viktor volt miniszterelnök idejében pánikoltak nagyon a hívek a megszólítás miatt. Hát ezér.
Akkor most beteg vagyok? |
|
Előzmény:
 |
Vokálpatrióta
2003-01-17 22:50:48
|
23
|
A Köztársasági Elnöknek és a Miniszterelnöknek örökösen kijár a cím, akár jelenlegi, akár ex-.
Így van ez Göncz Árpáddal,Boross Péterrel, Horn Gyulával, Orbán Viktorral, és így van és lesz Mádl Ferenccel és Medgyessy Péterrel is - függetlenül attól, hogy szeretjük e, vagy sem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|