Keresés

Részletes keresés

AmoSH Creative Commons License 2003-01-17 00:43:31 60
Ha éppen nincs nálam a nagy filmes gép, akkor egy 1.3 Mpixeles Olympust használok. Meglepően jók a makrófotói, csak hát a 1 Mp...
A hozzászólás:
rwttgte Creative Commons License 2003-01-16 20:42:42 59
Sziasztok!

Szerintetek milyen közelről lehet makro üzemmódban egy Samsung Digimax 201-es fényképezővel fotózni? Nem tud vki olyan olcsóbb digitális fényképezőgépről, ami jó makrofotókat csinál?
köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!