Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
exlexkex2 Creative Commons License 2003-01-15 08:24:45 10
>Felül kell becsültetni a megvásárlandó ingatlant

Biztos vagy te benne, hogy ez működik? Megéri az ingatlanbecslőnek ha esetleg kiderül? Nem hiszem, hogy olyan rossz üzlet lenne bankoknak dolgozni. Másrészt ha a házat a bank finanszírozza valószinű nem elöször találkoznak a lakással és biztos feltűnne nekik az eltérés.

Előzmény:
llb Creative Commons License 2003-01-14 21:23:56 8
Sziasztok,
1 ötlet! Felül kell becsültetni a megvásárlandó ingatlant, és egyböl +van az önrész. Valamit kell tolni az értékbecslőnek, meg persze az eladónak is benne kell lenni a dologban.
llb

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!