Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
exlexkex2 Creative Commons License 2003-01-15 08:20:39 9
>Nem akarok beleszólni, de FOGLALÓT????

Nyilván az előleg jobb lenne, viszont az Egressy udvarnál azt mondták, hogy a szerződésben az van, hogy ha nem a mi hibánkból nem tudjuk megvenni a lakást, akkor a foglaló visszajár. Egyrészt persze hiszem ha látom, másrészt annyira nem szimpatikus a lakás, úgyhogy még keresünk. Csak annyi megkötés van, hogy csak OTP lakást kereshetünk. :-(

Előzmény:
tibo3292 Creative Commons License 2003-01-14 19:28:20 7
Üdv!

Nem akarok beleszólni, de FOGLALÓT????

Én egy lukas fillér foglalót sem adnék bizonytalanra.

>>Esetleg az nem megoldás, ha ugyanaz a bank aki finanszírozza az építettőt adja hitelt is?

Valószínűleg ez az egyetlen járhatónak tűnő út..

>>Én még azért próbálkozom. :-)

Még mi is :))

Tibo

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!