|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
exlexkex2
2003-01-15 08:20:39
|
9
|
>Nem akarok beleszólni, de FOGLALÓT????
Nyilván az előleg jobb lenne, viszont az Egressy udvarnál azt mondták, hogy a szerződésben az van, hogy ha nem a mi hibánkból nem tudjuk megvenni a lakást, akkor a foglaló visszajár. Egyrészt persze hiszem ha látom, másrészt annyira nem szimpatikus a lakás, úgyhogy még keresünk. Csak annyi megkötés van, hogy csak OTP lakást kereshetünk. :-( |
|
Előzmény:
 |
tibo3292
2003-01-14 19:28:20
|
7
|
Üdv!
Nem akarok beleszólni, de FOGLALÓT????
Én egy lukas fillér foglalót sem adnék bizonytalanra.
>>Esetleg az nem megoldás, ha ugyanaz a bank aki finanszírozza az építettőt adja hitelt is?
Valószínűleg ez az egyetlen járhatónak tűnő út..
>>Én még azért próbálkozom. :-)
Még mi is :))
Tibo |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|