Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
puffin Creative Commons License 2003-01-11 20:12:27 55
sokadx bocs
Előzmény:
puffin Creative Commons License 2003-01-11 17:39:08 54
Szevasz Csiga23!

ha ráakadsz valahol a kelet németek által gyártott 4/300-as mc sonnarra, akkor akkor feltétlenül ezt vedd meg. nem fogsz csalódni. nekem anno pentacon sixhez volt, melyet ilyen-olyan átalakítókkal használtam bajonettes gépekhez is...szuper volt, nagyon elégedett voltam vele. szvsz m42-ben ez a legjobb.
üdv. puffin
p.s. igen! elfelelejtettem, hogy sok van belőle amit az említett 6x6-ps p-six-hez gyártottak az ennek megfelelő bajonettel. ezt is megveheted, mert létezik és gondolom egy kis utána járással beszerezhető régi szakiktól az bajonett/m42 átalakító.
még annyit, hogy ezek viszonylag régebben gyártott objektívek, ezért nagyon fontos, hogy megnézd milyen állapotban van (természetesen ez más lencsénél is fontos)...blende, kotyogás, lencse tisztasága, karctalansága stb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!