|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
puffin
2003-01-11 20:12:27
|
55
|
| sokadx bocs |
|
Előzmény:
 |
puffin
2003-01-11 17:39:08
|
54
|
Szevasz Csiga23!
ha ráakadsz valahol a kelet németek által gyártott 4/300-as mc sonnarra, akkor akkor feltétlenül ezt vedd meg. nem fogsz csalódni. nekem anno pentacon sixhez volt, melyet ilyen-olyan átalakítókkal használtam bajonettes gépekhez is...szuper volt, nagyon elégedett voltam vele. szvsz m42-ben ez a legjobb.
üdv. puffin
p.s. igen! elfelelejtettem, hogy sok van belőle amit az említett 6x6-ps p-six-hez gyártottak az ennek megfelelő bajonettel. ezt is megveheted, mert létezik és gondolom egy kis utána járással beszerezhető régi szakiktól az bajonett/m42 átalakító.
még annyit, hogy ezek viszonylag régebben gyártott objektívek, ezért nagyon fontos, hogy megnézd milyen állapotban van (természetesen ez más lencsénél is fontos)...blende, kotyogás, lencse tisztasága, karctalansága stb. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|