Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-01-11 11:23:19 54
Tudom, de szerintem az dragabb es nem fenykep(szeru) hanem nyomtatas. A fuji elvben 1 ora alatt megvan, de eccer majd kiproszalom azt is.
Előzmény:
rgb99 Creative Commons License 2003-01-11 00:56:52 53
Szia! Ha ilyen nagy méretű képeket akarsz kidolgoztatni, akkor a Madách térnél van ilyen digit. laborgép: 130cm szélességig vállalnak kidolgozást. (A pontos címet sajnos most fejből nem tudom, a Madách térnél a parkolónál van.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!