Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
rgb99 Creative Commons License 2003-01-11 00:32:01 52
A DL-macro -ból a régebbi kiadású a jobb! Bár érdemes megnézni, mert kijött egy sorozat aminél a zoom középtájékon kissé megszorul! (Nekem egy Sigma 28-105 volt ilyen szorulós.)
Előzmény:
szistipisti Creative Commons License 2003-01-08 12:53:36 50
_Pompi_

Ez az APO nagyon jó dolog, de azt hallottam, hogy a Sigmának sokkal jobban sikerült objektívje a sokkal olcsóbb DL Macro. Ezt az Optiformos hölgytől hallottam. A végső igazságot nem tudom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!