Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Thor Creative Commons License 2003-01-10 23:20:55 10
Én épp most gyakoroltam önkritikát a Matskák2-ben, ha odanézel, láthatod, hogy néha még egy régi matskás is elveszti a fejét és pedagógiailag ön- és matskasorsromboló dolgokat követ el. (Bár így körülnézve utólag, inkább csak ön:)
De azért ne veszítsd el a harci kedvet, ha nem akarod földi pályafutásodat egykoron fotel alá bekotort véres mócsingként végezni!
Előzmény:
felixanyul Creative Commons License 2003-01-10 23:06:50 9
bocs, a linkelest elrontottam, de azert kattinthato.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!