Keresés

Részletes keresés

strongdong Creative Commons License 2003-01-10 12:47:23 16687
Hajhaj, Tattyána eftásnő, ezek bizony nem katonalovak. oda vagyon írva a kép sarkába, hogy Broncos, azaz vad, betöretlen lovakok, amilyennel az igazi rodejót csinálják. Az ide vonatkozó történetet is ismerik az eftásak (házastársi rodeó), vagy mennyek a huszba?
Fedoszejev Creative Commons License 2003-01-10 12:36:16 16685
Jelentem, trombita harsog, dob pereg!
Fölfőőőőőőőőőőőőől ti rabjaia Főőőőőőőldnek....

Utána majd jön a Mintamókus és a Bigbrada-dal is. Aztán ha mindenki jelen van, az Anima Sound System (értéksemleges!! ;) eljátsza a Himnuszt.

A hozzászólás:
tatjana fjodorovna Creative Commons License 2003-01-10 12:21:16 16684
Játszanak már a rézfúvósok? Pereg már a dob?
Szól már az Internacionálé?

Olyanok ezek a lányok, mint a katonalovak. Meghallják a zenét, akkor aztán menetelnek. Na most vagy az Internacionálét játsszák nekünk, vagy a mintamókust, vagy a Bigbrotha-t, mert csak ezt a hármat ismerik fel.

Tatjana, leader-cheerleader

Előzmény:
Fedoszejev Creative Commons License 2003-01-10 12:15:27 16683
Remek!

Akkor megkérem az Elvtársnőt, hogy csapatával együtt vonuljon be a tárgyalóterembe. Esetleg még tanúvallomást is tehetnek.

Fedoszejev, III/III-as sztárügyvéd

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!