Keresés

Részletes keresés

Jereváni rádió Creative Commons License 2003-01-14 20:15:16 16
Mert tökmindegy. Szaddám 2X alkalmazott vegyi fegyvert - a kurdok és az irániak ellen - és ha megerősödne ki tudja ki ellen vetné be. Bizonyíthatóan volt/van nukleáris programja, márpedig aki akar atombombát, annak lesz is. (Izrael, Dél-Afrika, Brazília, Pakisztán, India.) Addig kell likvidálni, amíg gyenge. A NAÜ szerencsétlenkedése csak azért kell, hogy a szaúdi tevekúrók és mások indokolhassák a zombi népük előtt az USA támogatását.
kábelbúvár Creative Commons License 2003-01-09 18:01:35 6
Az UFO-bizonyítékok is mindig talonban maradnak.

Csak a beavatottak lát6ják!
És ők remek beszámolókat tudnak nyilatkozni a TV-kben...

elemes Creative Commons License 2003-01-09 17:44:49 2
mekmorfi,

1. az irak-irani haboruban az irakiak vegyi fegyvereket is bevetettek.
2. az obolhaboruban az eszakiraki kurdok ellen szintugy.

ezek utan irak azt mondja, hogy "talald meg ha tudod" -- ne mar.

Ellenagyag Creative Commons License 2003-01-09 17:33:38 1
Mert a jól képzett CIA ügynökök elrejtettek ugyan több tonna vegyi, biológiai és nukleáris fegyvert azokat a másnapi ellenőrzésre mindig ellopta valaki. Így lassan az összes amcsi vepön átkerül Szaddámhoz és akkor átveszi a hatalmat Bokortól.
Kulik Creative Commons License 2003-01-09 17:29:51 0
Mert an neki.
A hozzászólás:
Mek Mörfi Creative Commons License 2003-01-09 13:49:09 -
Tényleg! Miért nem?

"Bagdad továbbra is a bizonyítékokra vár

NOL • 2003. január 9. 12:03

Irak csütörtökön hazugságoknak nevezte a tömegpusztító fegyvereiről szóló washingtoni és londoni állításokat, és felszólította a két ország kormányát, hogy hozzák nyilvánosságra bizonyítékaikat. Szaddám Huszein iraki elnök tanácsadója, Amer el-Szaadi tábornok a mai napon bejelentette, hogy Bagdad tiltakozni fog Hans Blixnél az ENSZ fegyverzetellenőreinek „indokolatlan akciói” miatt.

A hatalmon lévő Baath Párt lapja, az asz-Szaura szerint az Egyesült Államoknak és Nagy-Britanniának nincs a kezében semmilyen bizonyíték, csupán hazugságok, és attól félnek, hogy a fegyverzetellenőrök leleplezik őket. A lap úgy vélekedik, ha az ellenőröknek lennének valós bizonyítékaik, akkor azokat már átadták volna Hans Blixnek, az ENSZ fegyverzetellenőreinek vezetőjének, vagy Mohamed el-Baradeinek, a Nemzetközi Atomenergia Ügynökség igazgatójának. Colin Powell amerikai külügyminiszter a The Washington Post csütörtöki számának adott interjúban azt állította, hogy Washington átadott bizonyos adatokat az iraki fegyverkezési programokról az ellenőröknek, de visszatartott más, szigorúan titkos információkat.

Amer el-Szaadi tábornok, Szaddám Huszein iraki elnök tanácsadója Bagdadban egy dél-afrikai békeküldöttséggel való találkozón közölte: Irak tiltakozni fog a tervek szerint január 19-20-án Bagdadba látogató Blixnél és Baradeinél az ENSZ fegyverzetellenőreinek egyes „indokolatlan akciói” miatt. Amer el-Szaadi tábornok szerint ugyanis a szakértők a katonai támaszpontokon tett látogatásaik során olyan kérdéseket is feltettek, amelyeknek nem volt közül a tömegpusztító fegyverekhez: rákérdeztek például a bázisok elmúlt évekbeli felújításaira, valamint a parancsnoki láncra, „egy olyan pillanatban, amikor Irakot invázió fenyegeti”. A tábornok úgy vélekedett, hogy ezek lehetnek az ellenőrök „egyéni tévedései” is, de mindenképpen tisztázni kell őket – adta hírül az MTI. "

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!