Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Nannics Creative Commons License 2003-01-08 17:08:19 3
mailban elkuldom.
Előzmény:
tibo3292 Creative Commons License 2003-01-07 00:04:47 2
hali!

Nem szeretnék a zsebedbe turkálni, de örülnék, ha kicsit részleteznéd.

Olvastam, hogy 12m-re 30m-es fedezetet adtál.
Csak erre jegyeztek be jelzálogot, vagy az új lakásra is??

Plusz kíváncsi lennék az összes egyéb tényezőre/költségre is!!

Üdv:

Tibo

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!