Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Formiga Creative Commons License 2003-01-05 12:47:15 0
A Kereskedelmi és Hitelbanknál mi kedden fogjuk beadni a hitelkérelmet, önerő nélkül két ingatlanfedezettel. Itt elméletileg nem lehetetlen, az a lényeg hogy a hitelfedezet max. 60 %-át kérheted, a felajánlott ingatlant ők becsültetik fel, és a hitelbiztosítéki érték állítólag kb. a becsült érték 70-80 %-a.
Én csak őket találtam, de lehet hogy vannak más helyek is.
Előzmény:
tibo3292 Creative Commons License 2002-12-30 23:47:58 -
Ha valaki tud olyan bankot ahol sikerül új lakásra önrész nélkül (ingatlanfedezet van!) hitelt felvenni, kérem ne rejtse véka alá!
Legjobban annak örülnék, ha az írna akinek már konkrét tapasztalata van!

Tibo

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!