Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
timartom Creative Commons License 2003-01-05 03:40:21 48
Igen az a Canon gépe.
Előzmény:
SHReK Creative Commons License 2003-01-05 01:21:18 47
Meggyőzőek a vélemények az obiról :))

Klasszak a sólymok! :)

a D30 az a Canon egyik digitális tükörreflexese, ugye? Vagy van másik D30 is?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!