Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
szistipisti Creative Commons License 2003-01-04 21:59:25 46
Csináltam egy kis házi tesztet, érdemes megnézni, régi menetes objektíveket hasonlítottam össze egy 60 mm-es mikro Nikkorral. Azért ezeket, mert egyelőre nekem még csak ezek vannak. A 60 mm-es Nikkor közepes rekesznél nagyon látványosan jobb a többinél, sőt, nagyon jó. A képek erősen tömörítve vannak, de a lényeg jól látszik.
Ha érdekel valakit itt megnézhető: http://kep.tar.hu/habapa/index.phtml?aid=27545870
Előzmény:
puffin Creative Commons License 2003-01-04 20:02:50 45
úgy tűnik, hogy egy ilyen fontos elemmel kapcsolatos topik elég döcögősen megy. külföldi izéken ezek nagyon élénkek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!