Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
maestro Creative Commons License 2003-01-04 12:44:44 43
A fenébe... Most néztem a PTAssemblert, az új verzió már shareware, 30 napos próbaidővel :-(
Előzmény:
maestro Creative Commons License 2003-01-04 12:41:50 42
Badmotorfinger: PTGui-ból érdemes a bétát letölteni. Sokkal többet tud, mint a stabil verzió. Jelenleg az 1.05beta7 az aktuális, ez már nagyon jól működik. A hivatalos oldalról nincs erre link, vagy legalább is nagyon jól eldugták, de itt a link: www.ptgui.com/beta.html

Szerintem ne is próbáld feltörni, mert az nem szép dolog (meg sajnos tényleg qrva nehéz ;-). Viszont van ingyenes front-end is a PanoTools-hoz is:

1. PTAssembler Ingyenes, és majdnem olyan jó, mint a PTGui (sajnos, csak majdnem...

2. A PanoramaTools-hoz alapból van Java alapú front-end, PTpicker néven. Java Runtime Environment kell hozzá. Ez is ingyenes, de nem olyan felhasználóbarát, mint a másik kettő.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!