Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
matr1ca Creative Commons License 2003-01-04 10:01:56 37
Hogy ez-e a PTgui amire a nagyok gondoltak? Remélem! Itt egy link, ahol le lehet tölteni. Próbáld ki, még én is csak most akarom leszedni!

matr1ca

Előzmény:
Badmotorfinger Creative Commons License 2003-01-04 08:56:13 36
cicamacska:

Tudsz valami PTGui lelöhelyet ? Ugyanis a forrás valóban ingyenes, de a PTGui hozzá csak 30 napig az és utána semmilyen módszerrel sem tudtam jobb belátásra bírni.

Egyébként nagyon tetszenek a gömbpanorámáid. Engem is inkább ez a dolog foglalkoztat, de bels? térben, és sajna eddig nem tudtam használható végeredményt produkálni 4-5 próbálkozásból.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!