Egy idoben en is probalkoztam vele (PT+PTGUI) de sehogy sem tudtam jo eredmenyt elerni. Nagyon sok helyen nem tudta rendesen egymasraigazitani a latszolag kis torzitasu kepeket pedig sokat kuzdottem vele. Sajnos a kepeiden szinten laccik a helyenkent igen eros illesztesi hiba, meg a kis meret ellenere is. Hat ugye az illesztett panorama legfobb hibaja szokott lenni a torzitasokbol adodo illesztesi hiba, amit a kepek szamanak novelesevel lehetne csokkenteni. Mostanaban PF-et hasznalom eleg kellemesen dolgozik es meg kezzel is lehet birizgalni ha nem talalja el a dolgot (nagyon sok progit vegigprobaltam de ez jott be legjobban es nem piszkal bele a kepbe, csak neha nyavajog a regisztracioert).
Itten van nehany sajat kepem:
http://www1.photosig.com/viewphoto.php?id=306043 http://www1.photosig.com/viewphoto.php?id=404609