Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
lotht Creative Commons License 2003-01-03 00:00:21 23
Hűűű!
Gratulálok hozzá, nagyon szépek!
Mikor lehet beíratkozni hozzád? :))
Rózsa?
Előzmény:
maestro Creative Commons License 2003-01-02 22:43:36 22
Sziasztok,

ugyan profi panorámakészítőnek nem nevezném magam, de már csináltam azért párat. Többek között 'szférikus' panorámákat is, amiknél a tér minden irányába körül lehet nézni!

itt láthatóak az eddigi munkáim (szférikus ill. 'hagyományos' cilindrikus panorámák)

Én egyébként a PanoramaTools-t használom (PTGui front-enddel). Profi program, és nekem nagyon bevált.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!