Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
timartom Creative Commons License 2003-01-02 19:30:35 44
Helló SHReK!

Nekem is van egy ilyen obim (a DL verzió) és nagyon meg vagyok elégedve a rajzolatával. Egy D30-ashoz használom kipróbáltam vele az A4-es nagyitást is és minőségileg akkor is kiváló volt. Ami nekem a gyengéje az az autofókusz lassúsága de ebben a kategóriában és árban nem igazán várhatunk csodákat.

Belinkelek két oldalt ahol megnézheted, hogy macro állásban kb 200mm állásban mit produkál az obi. Sólyom 1, sólyom 2.

Előzmény:
SHReK Creative Commons License 2002-12-27 17:16:14 36
Hali

valakinek van/volt tapasztalata ezekkel az obikkal?
1. Sigma 70-300 mm/4-5.6 DL Macro 1:2 Super
2. Sigma 70-300 mm/4-5.6 APO Macro 1:2 Super

Vagy látott már olyat, aki hallott róla? :)

SHReK

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!