Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
lotht Creative Commons License 2003-01-02 18:20:18 19
Panorama Factory tudja, ha letöltöd hozzá a megfelelő QT modult. Sajnos már nem emlékszem, hogyan csináltam, de pár napon belül biztos eljut az OS telepítés utáni munka ehhez a fázishoz, és akkor majd jól megmondom, ha érdekel.
Előzmény:
Birdie Creative Commons License 2003-01-02 17:40:44 18
lotht:

Melyik progival lehet QT mozgópanorámát csinálni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!