Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Badmotorfinger Creative Commons License 2002-12-30 12:30:07 13
A téma engem is érdekel ! Tudnád részletezni, hogyan készül nálad egy panorámakép ?

Valakinek van tapasztalata, néhány trükkje a cubic panoráma készítésben ?

Előzmény:
lotht Creative Commons License 2002-12-30 00:33:24 9
Úgy ám!
Tartozékok, technika, minden érdekelne...
Ha igénylitek, leírom, hogy én hogyan készítem a képeket...
Addig is megnézhetitek ezt, még a "korai" időszakból:
Mátyás panorámafelvétel (Kb. 430 kB, Quicktime Player szükséges)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!