Keresés

Részletes keresés

MoJo2 Creative Commons License 2002-12-28 09:50:35 187
A kép szélén (főleg a sarkokban) sötétebb, súlyos esetben teljesen fekete a kép, mert a szűrő kitakarja.
A hozzászólás:
SHReK Creative Commons License 2002-12-27 20:52:02 185
most nagyon lámer leszek, de mi pontosan a vinyettálás?
Előzmény:
MoJo2 Creative Commons License 2002-12-27 17:45:37 184
Szerintem vedd inkább le az UV szűrőt.
Főleg nagylátónál vignyettálás jelenkezhet, meg a többszöri üveg-levegő átmenetek sem igazán javítják a teljesítményt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!