|
|
|
|
 |
SHReK
2002-12-27 20:52:02
|
185
|
| most nagyon lámer leszek, de mi pontosan a vinyettálás? |
|
A hozzászólás:
 |
MoJo2
2002-12-27 17:45:37
|
184
|
Szerintem vedd inkább le az UV szűrőt.
Főleg nagylátónál vignyettálás jelenkezhet, meg a többszöri üveg-levegő átmenetek sem igazán javítják a teljesítményt. |
|
Előzmény:
 |
caress
2002-12-27 12:24:51
|
182
|
| Tényleg van a B+W Cirkular-pol szűrőn UV szűrő réteg is? Magyarul van értelme együtthasználni egy „lencsevédő” UV szűrővel, vagy inkább ha a polárt akarom használni akkor tekerjem le az UV szűrőt? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|