Keresés

Részletes keresés

SHReK Creative Commons License 2002-12-27 20:52:02 185
most nagyon lámer leszek, de mi pontosan a vinyettálás?
A hozzászólás:
MoJo2 Creative Commons License 2002-12-27 17:45:37 184
Szerintem vedd inkább le az UV szűrőt.
Főleg nagylátónál vignyettálás jelenkezhet, meg a többszöri üveg-levegő átmenetek sem igazán javítják a teljesítményt.
Előzmény:
caress Creative Commons License 2002-12-27 12:24:51 182
Tényleg van a B+W Cirkular-pol szűrőn UV szűrő réteg is? Magyarul van értelme együtthasználni egy „lencsevédő” UV szűrővel, vagy inkább ha a polárt akarom használni akkor tekerjem le az UV szűrőt?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!