|
|
|
|
 |
caress
2002-12-26 06:38:04
|
175
|
| Szerinted, hogyan tudnám megoldani? |
|
A hozzászólás:
 |
Koen_brader
2002-12-26 06:31:09
|
174
|
| A polar nem segit amennyiben a feny femfeluletrol verodik vissza. |
|
Előzmény:
 |
caress
2002-12-20 22:09:26
|
173
|
Sziasztok,
Egy digitális Minoltával szeretnék csillogó fémtárgyakat fotózni nem műtermi körülmények között, ugyanis nem vagyok fotós. Sejtem, hogy valamilyen polárszűrő kellene, de milyen?
Nézegettem egy Hama szűrő listát, amit a weboldalukról töltöttem le, és abban a következőket találtam, ami szerintem jó lehet, bár nem lehetetlen, hogy vakvágányon járok:
72349
72549
72649
72749
Viszont a szűrők közötti különbség számomra nem világos. Ha valaki elméleti vagy tapasztalati tudásával tudna befolyásolni a választásban, azt nagyon megköszönném.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|