Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002-12-26 12:44:05 4
De amikor veled egy mondatban hasznaljak akkor viszont dukal a 2!!!:)
A hozzászólás:
Matyika_ Creative Commons License 2002-12-25 23:31:58 3
holnap utazom, köcsög (ja, rossz topic, bocs, szóval holnap utazom, Gedal)

ja, testvérvállalatunk a Grammar Police azt üzeni, hogy a loserben csak egy o van :-P

Előzmény:
Gedal Creative Commons License 2002-12-25 22:37:50 2
Nahát én is gondolkodtam valami hasonlón, ám mivel ennyire nem volt még kiforrott az ötlet, ezért csak magamban duzzogtam, hogy faszért kell nekem az elkövetkezendő fél évben végighallgatnom minden egyes 25-zicceres győzelmet, holmi looserek ellen, akik képtelenek a kibaszott védőt a kapu elé bemozgatni, de aztán lebeszéltem magam róla jól, de azért köszönöm sok szeretettel Ámen!

Csókoltatom a nyelvtan-rendőrséget, mintha mondtál volna valami olyat bazmeg, hogy nem leszel itthon karácsonkor:-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!