|
|
|
|
 |
Matyika_
2002-12-25 23:31:58
|
3
|
holnap utazom, köcsög (ja, rossz topic, bocs, szóval holnap utazom, Gedal)
ja, testvérvállalatunk a Grammar Police azt üzeni, hogy a loserben csak egy o van :-P
|
|
A hozzászólás:
 |
Gedal
2002-12-25 22:37:50
|
2
|
Nahát én is gondolkodtam valami hasonlón, ám mivel ennyire nem volt még kiforrott az ötlet, ezért csak magamban duzzogtam, hogy faszért kell nekem az elkövetkezendő fél évben végighallgatnom minden egyes 25-zicceres győzelmet, holmi looserek ellen, akik képtelenek a kibaszott védőt a kapu elé bemozgatni, de aztán lebeszéltem magam róla jól, de azért köszönöm sok szeretettel Ámen!
Csókoltatom a nyelvtan-rendőrséget, mintha mondtál volna valami olyat bazmeg, hogy nem leszel itthon karácsonkor:-)) |
|
Előzmény:
 |
Matyika_
2002-12-25 22:19:55
|
-
|
Ez a topic moatának készült, hogy bármikor beírhassa, ha az EA Communityból megvert valakit, akinek nála sokkal jobb csapata van, ja, és ziccerekkel, persze, ki ne hagyjam
Take it away, Ata |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|