Keresés

Részletes keresés

Gedal Creative Commons License 2002-12-25 22:37:50 2
Nahát én is gondolkodtam valami hasonlón, ám mivel ennyire nem volt még kiforrott az ötlet, ezért csak magamban duzzogtam, hogy faszért kell nekem az elkövetkezendő fél évben végighallgatnom minden egyes 25-zicceres győzelmet, holmi looserek ellen, akik képtelenek a kibaszott védőt a kapu elé bemozgatni, de aztán lebeszéltem magam róla jól, de azért köszönöm sok szeretettel Ámen!

Csókoltatom a nyelvtan-rendőrséget, mintha mondtál volna valami olyat bazmeg, hogy nem leszel itthon karácsonkor:-))

A hozzászólás:
Matyika_ Creative Commons License 2002-12-25 22:19:55 -
Ez a topic moatának készült, hogy bármikor beírhassa, ha az EA Communityból megvert valakit, akinek nála sokkal jobb csapata van, ja, és ziccerekkel, persze, ki ne hagyjam

Take it away, Ata

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!