|
|
|
|
 |
CICA
2002-12-18 11:31:20
|
557
|
akkor én szuperződ vagyok! :)))
Szerintem igenis, legyen bűntudata annak, aki 50 nercből készült bundában rohangál, igenis legyen bűntudata annak, aki a kifolyt elemet a háztartási szemétbe dobja és igenis, legyen már bűntudata annak, aki agyonveri a macskája kölykeit, vagy ne adj isten kibodja mínusz 20 fokban az utcára őket...
Ha már ezek törvényileg nem tiltott, vagy tiltott, de nem ellenőrzött dolgok, akkor legalább egy kis bűntudata legyen neki.... |
|
A hozzászólás:
 |
amarok0
2002-12-18 11:17:45
|
556
|
Valószinüleg igazad van, de ez az itt és ma élőknek nem vigasz.
Zöldék büntudatkeltése is inkább ront a helyzeten, de ki a fenének kell ma józan oktatás? |
|
Előzmény:
 |
Boarhunter
2002-12-18 02:05:23
|
555
|
Gondolod, ha mi nem lennénk, nem alakult volna ki valami más, ugyanilyen káros?
Pont ezért vesztenek el sok támogatót a zöldmozgalmak, mert elsőszámú közellenségként kezelik saját fajukat és tevékenységüket a józan hangú oktatás helyett a bűntudatkeltés jellemzi. A befolyásolható korosztályokra persze így is lehet hatni, de öntudatra ébredésük után elfordulnak az általatok hirdetett igétől.
Nem hiszem, hogy az emberi faj egy evolúciós tévedés lenne. Valszeg próbaidősek vagyunk a földön, de ez a többi fajra is vonatkozik.
Az evolúció során sokkal több faj halt ki vagy alakult át az ember megjelenése előtt mint azóta.
És ha egyszer elpusztulunk-és velünk együtt a jelenlegi élővilág nagy része- valószínüleg jönni fog utánunk egy másik hasonszőrű evolúciós végtermék és kezdődik minden előről. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|