|
|
|
|
 |
rOver
2002-12-19 14:38:28
|
0
|
| Lehet, hogy itt kicsit off, de gyere EUtopiat jatszani Attilio :) Es persze mindenki mas is, aki regisztralva van a Paradox forumain... |
|
A hozzászólás:
 |
Attilio
2002-12-17 15:14:47
|
-
|
A Nationstates egy nagol nyelvű webes játék amelyben egy általa kitalált országot irányíthatsz. Még én is csak most próbálgatom a játékot egy frissen létrehozott többnyire CM játékosok alapította országokkal rendelkező kontinensen, az Offtopikán. Szeretettel várunk minden jelentkezőt "kis" kontinensünkre.(És fegyverekkel minden potenciális ellenséget)
Szerény személyem a "Federation of the Easter Islands" teljhatalommal rendelkező Prime Bunnistere :) Zászlómról könnyen megismerni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|