Keresés

Részletes keresés

Attilio Creative Commons License 2002-12-17 12:46:27 27
Kicsit sértegetésszagú :-)
A hozzászólás:
Jay-X Creative Commons License 2002-12-17 12:45:52 26
én vagy pávián vagy birka vagy tarajos sül vagyok, na szép... :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!