Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002-12-16 15:09:57 17
1 kérdést nem értettem elöször most megcsináltam még1x

You are either a Bison or a Hippo personality.
But you may also be a Walrus personality.

A hozzászólás:
Zsoldos Creative Commons License 2002-12-16 14:55:25 14
Látod, én nem ismertem a választékot, ezért örültem a gorillának, a bölénynek és a rozmárnak is. Így utólag szívesen lennék kinigli nyúl (már ha van ilyen a skálán) :))))
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2002-12-16 14:34:11 11
nekem csak egyet irt.... hippo :o( pedig a medvére pályáztam :oD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!