|
|
|
|
 |
Törölt nick
2002-12-16 15:09:57
|
17
|
1 kérdést nem értettem elöször most megcsináltam még1x
You are either a Bison or a Hippo personality.
But you may also be a Walrus personality.
|
|
A hozzászólás:
 |
Zsoldos
2002-12-16 14:55:25
|
14
|
| Látod, én nem ismertem a választékot, ezért örültem a gorillának, a bölénynek és a rozmárnak is. Így utólag szívesen lennék kinigli nyúl (már ha van ilyen a skálán) :)))) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2002-12-16 14:34:11
|
11
|
| nekem csak egyet irt.... hippo :o( pedig a medvére pályáztam :oD |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|