|
|
|
|
 |
Törölt nick
2002-12-16 14:33:52
|
10
|
Hát én őszintén válaszoltam a kérdésekre, oszt úgy!
Azt szeretnéd tudni, melyik kérdésre mit kell válaszolni? Elmondhatom a sajátjaimat, ha ezzel segítek Medvévé válnod :-)
|
|
 |
Zsoldos
2002-12-16 14:32:37
|
9
|
| összetett személyiségek vagyunk |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2002-12-16 14:29:28
|
8
|
hogy csináltad a medvét??? meg azt hogy többet is mondott rátok?
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2002-12-16 13:51:42
|
6
|
 You are either a Wolf or a Bear personality.
But you may also be a Eagle personality.
Akkor a sast választom. És örvendezek vala neki.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|