Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kismacskáim Creative Commons License 2002-12-13 18:30:27 15
Nem érzem magam annyira hülyének, mert ezt a dolgot már megbeszéltük az illetékessel egy másik topicon!
csak úgy mondom!
Előzmény:
Lord Iffy Creative Commons License 2002-12-13 14:49:42 14
most lehet hogy én vagyok a hüje, de te nem ismered a smájlik jelentését?
nem kötözködés, csak ugy kérdezem.:O)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!