|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
kicsinap
2002-12-11 13:34:18
|
4
|
Myself!
Egy cipőben járunk!:-))
Éppen most írtam egy másik topicban, hogy a kinézett kanapé az egyik boltban 200 e volt, a másikban meg 62 e. tök ugyanaz!! Szerintem is fontos megnézni kinyitva is a bútort, mert soknak igencsak labilis az ágyszerkezete, vendégágynak még megteszi, de állandó alvásra már nem alkalmas. A raktár jellegú áruházakban általában minden olcsóbb. Én a kinézett bútort a szalonos boltban jól megnéztem, majd megvettem (illetve még csak előlegeztem) a másikban. Ráadásul ott nagyobb volt a szövetválaszték is. |
|
Előzmény:
 |
Myself
2002-12-06 20:32:42
|
-
|
Nemtom van-e már létezô topik errôl. Nyitnék egyet, hoszen sokan vesznek most elsô lakást - és talán érdemes lenne egy hely, ahol pl. le van írva hol lehet olcsón jó minôségű kinyitható ágyat venni. Amire célozni próbálok az az, hogy nem Lakáskultúra magazinra gondolok, (meg nem is hirdetésekre) hanem praktikus tanácsokra olyanoktól, akik már végigjárták a poklot, és ötleteket tudnak adni arra, hogy mit hol keressen (vegyen?) az ember fia/lánya.
Szóval van már ilyen topik? Ha nincs - hol érdemes/szabad nyitni egyet? A Lakásos fórum a leírása szerint csak kölcsönökrôl meg ilyesmirôl szól. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|