Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Tibbe Creative Commons License 2002-12-10 10:59:34 1
Az Egyesült Államokban a nemzetközi oltási könyvem szerint 6 hónap karantén van!Ausztráliában is!
Fel kell hivni a Követséget is,a hatósági állatorvoson kivül, érdeklődni.
Előzmény:
Lord Iffy Creative Commons License 2002-12-10 10:42:17 0
sztem hatósági állatorvosi papir kell. az államokban meg karanténba fogják zárni egy kis időre hogy nem e beteg.
érdeklődje meg hogy ki a környékükön a hatósági állatorvos. kérdezze meg őt, neki tudni kell.

a nullákat meg ne felejtse otthon a macskának, mert éhes lesz....;O)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!