|
|
|
|
 |
Tibbe
2002-12-09 13:38:32
|
554
|
És a perui ugrómókus-ügyben itt sem tud nekem tanácsot adni valaki, van-e kompetens személy, aki ért hozzá----
Beteg,5 napja!
---- 3 éves, kihullottak a fogai, minden neki szükséges táplálékot, vitamint megkapott eddig, most antibiotikumot kap, de nem tud rendesen enni.
Kinőhetnek még a fogai, vagy el fog pusztulni?
Állitólag 10 év az átlagéletkora! |
|
A hozzászólás:
 |
amarok0
2002-12-09 13:09:11
|
553
|
| Nem is tévedsz akkorát! |
|
Előzmény:
 |
Rianna
2002-12-07 20:19:18
|
552
|
| Hát igen.. Sokszor az az érzésem, hogy az emberi faj egy világméretű vírusfertőzés a Földön...:( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|